آیا می خواهید به زبان انگلیسی پیشرفت کنید؟

اما شما وماً وقت و وسیله ای برای انجام کارآموزی یا اقامت در خارج از کشور ندارید.

تلفن هوشمند یا تبلت دارید؟ بنابراین iTunes و Google Play دوستان شما هستند. تعدادی برنامه کاربردی پیدا خواهید کرد که به شما در پیشرفت در زبان انگلیسی کمک می کند .

سلام-سلام سلام-سلام

30 درس در همکاری با شورای آمریکایی آموزش زبان های خارجی:

شورای آمریکایی در زمینه آموزش زبان های خارجی (ACTFL) ، به نظر جدی می رسد !

در آغاز تظاهرات ، کاملاً واضح و فرانسوی وجود دارد.

من با درس 1 شروع کردم : "خود را معرفی کنید و به دیگران سلام کنید . " بنابراین پایه پایه. اگر شما استاد هستید ، برای دسترسی به مجموعه باید به هر حال انجام شود!

دروس زیر رایگان نیست: هر کدام 1.99 یورو!

بلافاصله اهداف پایان درس به شما داده می شود: اگر به درستی کار می کنید ، می توانید به زبان انگلیسی بگویید و بفهمید.

با یک فیلم کوتاه با دیالوگ های اساسی شروع می شود ، بدون زیرنویس. این ویدئو بار دیگر با زیرنویس انگلیسی شروع می شود. شما باید سعی کنید متن را هنگام گوش دادن دنبال کنید. دوباره شروع می شود ، زیرنویس انگلیسی و فرانسوی .

سپس به شما پیشنهاد می کنیم دیالوگ ها را در انتهای کوچک تکرار کنید ، و همزمان با ویدیو برای مقایسه به شما گوش دهید ! دیدن خلیجی که شما را از یک بلندگو انگلیسی جدا می کند بسیار جالب است اما نمی دانم این باعث پیشرفت شما می شود یا خیر.

پس از گوش دادن به آنها باید بخش هایی از گفتگو را بنویسید .

و سپس تمرین های ترجمه : شما به انگلیسی گوش می دهید ، به دنبال این عبارت می باشید که با انگلیسی مطابقت دارد. من طرفدار این تمرینات نیستم ، علاقه ای ندارم که بطور منظم از طریق ترجمه بگذرد ، می دانید ، این ایده کاملاً غلط از آنچه که یک زبان شناخته می شود به شما می دهد .

در سطح گرافیک بسیار مبهم است ، اما سطح زبان خوب است و لهجه ها بسیار صحیح است.

این است ، هیچ چیز استثنایی ، اما اگر شما در مرحله یادگیری باشید ، می تواند یک پشتیبانی باشد.

برنامه Busuu Busuu

من با حساب Google ، FB یا شخص دیگری وارد سیستم می شوم.

در صفحه اصلی خواندم:

22 ساعت در Busuu Premium = 1 ترم دانشگاه مطالعات زبان

. شک دارم . اما سلام من ادامه می دهم!

من به من آزمون ، واحد گرامر ، اصلاحات فوری ، آماده سازی اقامت ، یک ابزار بررسی واژگان و درسهایی برای بارگیری ارائه شده ام .

و برای کلید ، گواهی McGraw-Hill ؟ هیچ چیز رسمی در این گواهی نامه ای نیست که توسط یک موسسه خصوصی صادر شده باشد ، این TOEIC نیست.

و بنابراین 3 فرمول پرداخت شده ، هیچ چیز رایگان: 1 ماه تا 9.99 euro; ، 6 ماه به 49.99 euro; یا 1 سال به 64.99 euro;. و البته همه چیز ماهانه قابل پرداخت است. البته با تجدید خودکار ، اما در هر زمان قابل توجیه است!

خوب ، صادقانه ، من نمی خواهم تا زمانی که حداقل یک ماژول را امتحان کنم ، بپردازم. به خصوص از آنجایی که موارد بسیار دیگری با کیفیت رایگان وجود دارد.

MosaLingua MosaLingua

نقطه شروع (همه به زبان انگلیسی): با سرمایه گذاری فقط 5 دقیقه در روز ، من به سرعت یاد می گیرم!

و قول می دهم بدون نیاز به اتلاف وقت فقط آنچه را که نیاز دارم کار کنم. شروع میکنم

من بین انتخاب سطح خودم و گرفتن آزمون برای ارزیابی آن ، انتخابی دارم . نکته خوب!

من سطح 2 را برای شروع انتخاب کردم. در سمت چپ ، لیستی از برگه ها ، من با "یادگیری" شروع می کنم: یاد بگیرید. کارت ویزیت وجود دارد: کلمات برای یادگیری ، نوشتن ، گوش دادن و تکرار. اعتراف می کنم که در تشخیص کلماتی که می شنوم مشکل دارم . و من پیوند بین 5 کلمه برای یادگیری را نمی بینم. و من سیستم ارزیابی خودم را نمی فهمم .

عملیات خیلی پیچیده است ، منصرف می شوم !

و اشکال بزرگ: همه چیز به زبان انگلیسی ، دستورالعمل ها ، زبانه ها است . !!

موزیک موزیک

از ابتدا پیشنهاد می کنیم یک هدف زمان روزانه (بین 5 تا 20 دقیقه در روز) را انتخاب کنید که بعداً قابل تغییر است. اگر مبتدی هستید ، پیشنهاد می کنیم از همین حالا شروع کنید . اگر قبلاً کمی انگلیسی صحبت می کنید ، یک آزمایش 5 دقیقه ای برای تعیین سطح و نیازهای شما وجود دارد.

بنابراین ، به سطح 10 رسیدم ، خوشبختانه اینجا نمی نویسم ، .

اما یک شمش برنده شدم (انگار که این آزمون را پس از کار بر روی برنامه گذرانده ام). من به داشتن شمش بسیار افتخار می کنم ، احساس می کنم 8 ساله هستم!

به شما تخمینی از سطح مهارت خود در زبان انگلیسی داده می شود (برای من 71٪ با 2 خطا) ، بنابراین شما باید یک پروفایل را ایجاد کنید تا بتوانید ادامه دهید. اگر این کار را نکنید ، برنامه اطلاعات شما را منطقی ذخیره نمی کند.

من پس از آن بین 2 سری درس انتخاب کردم ، "آینده نزدیک" را انتخاب کردم ، یک موضوع جالب . و 9 مجموعه تمرین در این درس وجود دارد ، از ساده ترین تا پیچیده ترین.

به طور خلاصه ، خیلی خوب است ، مانند تمام کامنت هایی که در مورد شبکه خودم مطالعه کردم.

تمرکز خوب است ، ما درک می کنیم ، تمرینات جالب هستند ، .

هیچی برای گفتن ندارم ، اعتبار می دهم!

gymglish Gymglish

این برنامه ارائه می دهد: 10 دقیقه در روز از تماشاخانه ها ، متن ها ، سوالات و مینی درس . با یک تصحیح ، توضیحات و واژگان. آموزش متناسب با سطح شما مطابقت دارد (این همان چیزی است که برنامه در ابتدا می گوید) ، و شما باید با یک تست شروع کرده و ثبت نام کنید.

مکان خوبی برای شروع یک تست J است و شما به زبان فرانسوی برای من توضیح می دهید که چگونه کار می شود: من می توانم کاری را که می خواهم کار کنم انتخاب کنم ، کلماتی را که نمی فهمم مشخص کنم.

یک متن به اندازه کافی طولانی برای خواندن وجود دارد ، و من به یک انتخاب چندگانه پاسخ می دهم. سوالات به زبان انگلیسی است.

سپس باید به گفتگو گوش دهم و به 2 سؤال اساسی در مورد درک گفتگو پاسخ دهم. سپس کمی تمرین گرامر انجام می دهم ، و من منتظر می مانم تا جواب های من تحلیل شود

من تصحیح همه چیز را با توضیحات روشنی درباره اشتباهات و موفقیت های خود دارم. ایده این نیست که به یک نمره دقیق برسیم بلکه یادگیری از اشتباهات شخص است. من حتی از طریق ایمیل اصلاحات خود را دریافت کردم!

اما چیزهای رایگان زیادی وجود ندارد ، بنابراین من 3 پیشنهاد برای شما دارم :

اگر به 12 ماه متعهد شوید ، نسخه پایه 15 euro; / ماه برای حداکثر 5 درس در هفته است. وگرنه 30 یورو در ماه است!

PREMIM نسخه 29 euro; / ماه با پشتیبانی فنی ، کسب و کار انگلیسی ، . Ditto برای تعهد.

و 116 euro; در ماه (من خواب می بینم) ، برای نسخه PRO ، در واقع درس زندگی می کنند + دسترسی به برنامه.

خوب گران است ، حتی بسیار گران قیمت برای یک برنامه!

اما فضای آزاد جالب است.

دیوار خیابان انگلیسی وال استریت انگلیسی

خوب ، شما باید با دادن نامه الکترونیکی وی ثبت نام کنید و رمز عبور را انتخاب کنید. سپس یک برگه را انتخاب کنید : "اخبار" ، "واژگان" ، "آموزش" ، "پیشرفت من" ، .

من "امتحان" را در "آموزش" و سپس "چک انگلیسی" انتخاب می کنم. و در اینجا من به مسابقه 97 دسترسی دارم !! شماره 52 را می گیرم و شروع می کنم. این یک انتخاب چندگانه است ، لازم است کلمه اقتباس شده را برای تکمیل یک جمله انتخاب کنید. این بر روی افعال است ، نیاز به تأمل دارد و تصحیح آن وجود دارد. در انتها یادداشت داریم.

بخش "واژگان" پیشنهاد می کند که کلمات منزوی را یاد بگیرید و آنها را از انگلیسی به فرانسوی یا برعکس ترجمه کنید.

در بخش "اخبار" به مقالات کامل در مورد اخبار دسترسی دارم ، در حالی که به زبان انگلیسی ، مرگ یک پادشاه تایلندی را در 88 سالگی آموختم. از این متن ، باید یک کلمه به انگلیسی بنویسم که فهمیده ام ، و آن را به فرانسوی ترجمه کنم. و اگر ترجمه خوب است ، می توانم آن را به بانک اطلاعاتی واژگان خود اضافه کنم.

من نتوانستم تمرینات گوش دادن را امتحان کنم ، ابتدا تمرین امتحانات زیادی طول می کشد ، اما اعتراف می کنم که این شروع به خصوص به صورت رایگان بسیار خوب به نظر می رسد!

بی بی سی یادگیری انگلیسی بی بی سی یادگیری انگلیسی

بی بی سی برنامه های زیادی را برای پیشرفت در زبان انگلیسی ارائه می دهد . من 6 دقیقه انگلیسی تست کردم ، حتی اگر سر آن پسر تمایل زیادی به کار من نکند .

پس از نصب ، برنامه بر روی انبوهی از مقالات با موضوعات مختلف باز می شود: آیا تنهایی در ژنهای ما وجود دارد؟ فرانکشتاین قسمت 9 و 10 ، داستانی درباره پرنس هری ، .

بیا ، من تنهایی را انتخاب می کنم! و با گفتگو شروع می شود به گوش دادن ، با پشتیبانی کتبی ، بین نیل و سوفی که در یک بحث تقریباً فلسفی شرکت می کنند . حتی امکان ترجمه کلماتی که نمی دانیم از متن نوشتاری نیز وجود دارد.

برای رفتن بیشتر ، شما باید برای انجام تمرینات به سایت آنها بروید : 6 دقیقه به زبان انگلیسی

این ساده ، موثر ، رایگان و با کیفیت خوب است ، شما می توانید شروع کنید!

این همان است ، شما می توانید انتخاب خود را بپردازید ، بپردازید یا پرداخت نکنید ، سرعت کار خود را انتخاب کنید.

آنچه مسلم است اینست که شما به لطف یک برنامه معجزه آسا انگلیسی یاد نخواهید گرفت . اما می تواند به شما در پیشرفت یک فرآیند یادگیری کمک کند

من بهترین برنامه های کاربردی برای پیشرفت زبان انگلیسی را برای شما تست کردم

نظر من درباره برنامه Mosalingua آموزش زبان انگلیسی

نظر ما در مورد Duolingo ، برنامه یادگیری زبان انگلیسی

، ,یک ,انگلیسی ,زبان ,کنم ,برنامه ,زبان انگلیسی ,است ، ,می شود ,وجود دارد ,به زبان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه فایل 021 دوربین مداربسته / تجهیزات حفاظت تصویری / نصب دوربین مداربسته درب زیر سقفی goharbastan2021 مديريت ارتباط با مشتري CRM sarina71 فروش-نوشتن پایان نامه کارشناسی فنی مهندسی ارزانتر -مدارت الکترونیک کامل بسته بندی برای مونتاژ آستان قدس سايت مشاوره کنکور هيوا مدیریت هماهنگی و نظارت مناطق و سازمانها